SCANIA


  • Diagnostika  Scania R, P ja G seeria raskeveokitele ja bussidele. Diagnostika, veakoodide lugemine ja kustutamine. Diagnostika tunnihind KM-ga on 48.- (miinimumtasu 48.-). Tallinna ja Harjumaa piires tulen ka kohale (lisandub väljakutse tasu 40.-). Väljaspool Harjumaad kokkuleppel.

  • AddBlue ja EGR välja prgrammeerimine. Ei paigalda mingeid AddBlue boxe või lisasedmeid. Muudatused teen auto ajus tarkvaras. Alati on võimalik hiljem ka taastada originaal tarkvara. NB! EGR-i ja/või AddBlue eemaldamine toob kaasa EURO normi muutuse. Näiteks auto mis vastas EURO5  normile, vastab peale AddBlue eemaldamist EURO3 normile. Peale tarkvara mudatust ja normile mitte vastavuse eest Harteron OÜ mingit vastutust ei võta. EGR ja/või AddBlue eemaldamine võib alandada kütusekulu.

  • Programmeerimine. Immobilaiser, mootoripöörded, kiiruspiirik, VIN, veakoodi korral mootori võimsuse 40% vähenemine jne. funktsioonide sisse ja välja lülitamine.

  • Kelladeploki remont. Seierid valevavad või ei liigu üldse. Üldiselt tekib esmalt probleem õhu seieritega. Lõpptulemus on aga igal juhul sama - ükski seier ei tööta.

  • Mootoriaju remont. Mõned võimalikud veatunnused: Diagnostikaarvuti ei saa ajuga ühendust, arvuti näitab seosetuid veakoode, andurite väärtused on valed, mootori töö ebaühtlane, suretusklapil puudub toide, kliimapump ei toimi jne.