Auto LCD display probleemid

Aastad, külm ja vibratsioon teevad oma töö. Kui sul on Audi, BMW, Ford, Mercedes, Saab, Opel, VW, Seat, Skoda ja kompuutri ekraan on muutunud osaliselt või täielikult loetamatuks, siis suure tõenäosusega saame aidata. Ka paljude autode kliima display probleemidega saame abiks olla. Jõudu mööda saame aidata ka mõningate Renault, Peugeot ja Lexus  display probleemidega. Kui sa meie koduleheküljelt ei leia oma autot, siis võta siiski ühendust. Abi saavate autode nimekiri uueneb pidevalt ja alati ei pruugi kõige värskem info siin kättesaadav olla.

Display probleemide lahendamiseks kasutame uusi kaableid ja/või vahetame välja terve display. Kaablite ja displayde ühendamiseks kasutame kuumpress seadet (sama tehnoloogia mis originaalis). Õige tehnoloogia ja varuosade kasutamine tagab kvaliteedi. Paljudel juhtudel saame abiks olla ka siis kui "keegi" on juba eelnevalt üritanud viga remontida, kuid asi on läinud vaid hullemaks.


Auto näidikute probleemid

Kelladeploki kustunud või vilkuv taustvalgus, seierid ei tööta jne. Taolised probleemid esinevad peamiselt Volvol, Mercedesel ja Audil.

  • Mercedes S-klass (W220). Peamised tunnused: Armatuuri valgus kustunud või vilgub, seierid ei tööta. Tavaliselt ei tööta siis ka pakiruumi avamine ja parkimisabi.
  • Volvo S60, V70, S70, XC70, S80, XC90. Peamised tunnused: Aktiveerub Airbagi hoiatus, armatuuri valgus ja seierid töötavad vahelduva eduga.
  • VW Touareg, Porsche Cayenne. Peamised tunnused: Vilkuv või kustunud armatuuri valgustus.
  • Audi A3, A4, A6 ja TT. Temperatuuri ja kütuse näidikud ei tööta üldse või "tõmblevad"

 

Auto plokkide/nuppude valguse remont

 Kliima, nuppude, maki, armatuuri valgustuse ümber ehitamine LED valgustusele. Näiteks Jeep Grand Cherokee ja erinevad Chrysler mudelid, millel pirnide vahetust pole tehase poolt ette nähtud.

 

Volvo ABS piduri juhtplokkide remont

Volvo esimese ja teise generatsiooni mudelite S60, S70, V70, XC70, S80 ja XC90 ABS pidurite juhtmoodulite remont. Peamised vea tunnused on, et diagnostika ei saa juhtmooduliga ühendust, ABS pidurdussüsteem ei tööta, veojõu- ja stabiilsuskontroll ei tööta, spidomeeter ei näita kiirust.

 

Volvo segusiibrite (trosselklapp) remont.

2000 kuni 2007 aastatel toodetud 2,4L bensiinimootoriga Volvode segusiibrite ümberehitus kontaktivabale andurile.Peamised vea tunnused on, et autol puudub jõud ja kiirendus, mootor ei taha vahel hästi käivituda või sureb aeg-ajalt välja, mootorituli põleb, diagnostika näitab ETM mooduli viga.

 

Navi- ja helimoodulite remont.

BMW, Porsche, Saab, VW jne. navi- ja stereomoodulite remont. Peamised vea tunnused on, et helisüsteem lülitab end ise pidevalt välja ja seejärel kuvab ekraanile vaid logo, nagu üritaks uuesti käivituda. 

 

Jootmistööd, PGA jootmistööd

Erineva elektroonika jootmistööd ERSA jootejaamaga, PGA protsessorite jootmistööd kuuma õhuga. Antistaatilises keskkonnas, Interflux fluxi ja jootetinaga. Nii tavaline joodis kui ka pliivaba joodis. Hind sõltub töö mahust ja keerukusest. 

 

AUDI A4 A6 S4 S6 RS6 Jaeger VDO Magneti Marelli TT BMW E39 E38 X5 Mercedes benz Bosch siemens E-klass S-klass W220 E210 Vito SAAB 9-5 9-3 95 93 valeo Volvo Yazaki S60 S70 V70 S80 XC90 VW Passat Toareg Cayenne Laguna LCD display tabloo ekraan armatuur kompuuter infodisplay displei juhtmoodul SID SID1 SID2 SID3 MID raadio kombiinstrument kilekaabel veakood kelladeplokk pikslid pixlid valgustus taustvalgus kaugtuli tuli tuled SRS airbag ABS spidomeeter seier seierid osutid kell kellad näidikud remont vahetus elektroonika elektritööd Blaupunkt diagnostika